Adını Sen Koy 23 Mart 2017 Özeti (134.Bölüm)

Sponsor Bağlantılar

Adını Sen Koy 134.Bölüm Özeti (23 Mart Tüyoları)

Hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi 134.bölüm özeti ile yeni haftanın ilk günü ekranlarda olacak bölümden tüyolar verdi. Adını Sen Koy 134.bölüm özeti dizide Perşembe günü neler olacağına dair bilgileri takipçilere aktardı. Sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen özet geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Adını Sen Koy 134.bölüm özeti aynı zamanda dizinin 23 Mart tanıtımı olarak literatürde yerini aldı.

adini-sen-koy-22mart
Adını Sen Koy


Adını Sen Koy 134.Bölüm

Adını Sen Koy 134.bölümde neler olacak ? 
Ömer ve Mert gemi işine girerler. Mert Amerika'da gemi modernizasyonu üzerine başarılı çalışmalarda bulunmuştur ve Türkiye'de benzer bir iş yapmak istemektedir; ancak maddi sponsor olarak kendisine Ömer Kervancıoğlu'nu bulmuştur.

Alev ise Mert ve Ömer'in gemi işine girdiğini Hilmi Yılmaz'a söyler. Hilmi Yılmaz ise asla oğlu ve Ömer'in başarılı olmaması gerektiğini düşünmektedir. Mert'in istanbul'da olduğunu bilen Hilmi Yılmaz bu kadar hızlı bir işe atılacağını tahmin etmemiştir.

Adını Sen Koy 23 Mart özeti olarak da bilinen dizinin yeni hafta tanıtımı 134.bölümden ip uçları aktaracak. Seyircilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek olan Adını Sen Koy 134.bölüm özeti ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Burada Paylaş

Benzer Yazılar

Sonraki
« Önceki
Daha Önceki
Sonraki »