Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Adını Sen Koy 134.Bölüm Özeti (24 Mart Tüyoları)

Hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi 134.bölüm özeti ile yeni haftanın ilk günü ekranlarda olacak bölümden tüyolar verdi. Adını Sen Koy 134.bölüm özeti dizide Cuma günü neler olacağına dair bilgileri takipçilere aktardı. Sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen özet geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Adını Sen Koy 134.bölüm özeti aynı zamanda dizinin 24 Mart tanıtımı olarak literatürde yerini aldı.

adini-sen-koy-22mart
Adını Sen Koy


Adını Sen Koy 134.Bölüm

Adını Sen Koy 134.bölümde neler olacak ?
Mehtap'ın oyunları bitmemek bilmemektedir. Ömer ile Zehra aşkı günden güne Mehtap'ın darbeleri ile sarsılmaktadır. Mehtap'ın her planı Ömer'in göğsüne kurşun gibi değmektedir. Ömer artık Zehra'ya güvenmemekte ve Yener ile geçmişte aralarında bir şey olmadığına bir türlü inanmamaktadır. Nasıl inansın Mehtap her gün bu ilişkinin var olduğunu ispatlamak için Ömer'e bir delil göndermektedir. Son gelen delil ise Zehra'nın özel eşyalarıdır. Hadi evlendirme belgesi ve para meselesini Ömer sineye çekmiştir peki ya Zehra'nın özel eşyalarının Yener'de ne işi vardır?

Tüm bunlara rağmen Ömer kendini bir türlü Zehra'dan uzaklaştıramamıştır. Zehra'nın Ömer'e oynadığı intikam oyunu Ömer ve Zehra'nın yakınlaşmasına sebep olacaktır.

Adını Sen Koy 24 Mart özeti olarak da bilinen dizinin yeni hafta tanıtımı 134.bölümden ip uçları aktaracak. Seyircilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek olan Adını Sen Koy 134.bölüm özeti ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı