Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Hafta içi her gün yayınlanan bir dizi olarak karşımıza çıkan Aşkın Bedeli 2 Nisan 2014 Çarşamba günü 142.bölümü ile ekranlarda olacak. Aşkın Bedeli 142.bölümü özet ile seyircilere tanıtacak. İlk bölümünden itibaren karakterleri ve senaryosu ile beğeni toplayan dizi yeni bölüm özeti ile seyircilere bölüme dair tüyolar verecek. Nisan ayındaki ilk bölüm olarak literatürde yerini alan Aşkın Bedeli 142.bölüm yine heyecan dolu sahnelerle izleyenleri bir sonraki bölüm için meraklandıracak. Aşkın Bedeli 142.bölüm özeti dizi ekibi tarafından derlenip hazırlandığında yazımızın devamında yerini alacak.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 142.Bölüm Özeti

Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden biri olarak izleyicilere bölüm özetleri ile tüyolar veren Aşkın Bedeli dizisi 2 Nisan 2014 tarihinde yeni bölümü ile televizyondaki yerini alacak. Bölümün özeti önceden okuyanları 2 Nisan bölümü ile alakadar bilgi ve fikir sahibi yapacak. Aşkın Bedeli 142.bölüm özeti çıktığında yazımızın devamında olacak.

Aşkın Bedeli 142 ;

Yine karakterler arasındaki konuşmalar ve diyaloglar dikkat çeken unsurlardan biri olacak. Poyraz ile alakadar ne yönde olaylar yaşanacak ? Poyraz bir takım durumların derinine inecektir. Sedef tüm yaşadıklarını düşünerek kendi sınırlarıyla kaçmaya karar verir. Yaman ve Gülnara'ya da açık etmeden bir plan yapar. Konsomasyona çıkmayı kabul eder ve kuaföre gitmek istediğini söyler. Burmalı Asiye ile birlikte kuaföre giden Sedef, kaçıp bütün yaşadıklarını geride bırakabilecek midir ? Cem'in değiştiğini gören Dicle ve Canan, kaza olayını Betül'e anlattıkları için pişman olurlar. Fakat Cem, Mümtaz'ın anlattıklarının da etkisiyle gerçek yüzünü yeniden gösterir ve Özge ile büyük bir kavga eder. Mümtaz'ın Cem'in üzerindeki etkisi yeniden ortaya çıkmış gibi görünmektedir. Betül, Havva'ya yakın davranarak onun güvenini kazanmanın peşindedir. Veda ve Ender'i ayırmak isteyen Betül, amacına ulaşacak mühim bir bilgiye sahiptir artık. Ender ile Veda için zor günler başlamak üzeredir.

2 Nisan Aşkın Bedeli özeti olarak da adlandırılan Aşkın Bedeli 142.bölüm özeti ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Televizyona dair bir çok içeriği Guncelkafa.Com'da "Televizyon" kategorisinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı