Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Hafta içi her gün yayınlanan bir dizi olarak karşımıza çıkan Aşkın Bedeli 8 Nisan 2014 Salı günü 146.bölümü ile ekranlarda olacak. Aşkın Bedeli 146.bölümü özet ile seyircilere tanıtacak. İlk bölümünden itibaren karakterleri ve senaryosu ile beğeni toplayan dizi yeni bölüm özeti ile seyircilere bölüme dair tüyolar verecek. Nisan ayındaki ilk bölüm olarak literatürde yerini alan Aşkın Bedeli 146.bölüm yine heyecan dolu sahnelerle izleyenleri bir sonraki bölüm için meraklandıracak. Aşkın Bedeli 146.bölüm özeti dizi ekibi tarafından derlenip hazırlandığında yazımızın devamında yerini alacak.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 146.Bölüm Özeti

Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden biri olarak izleyicilere bölüm özetleri ile tüyolar veren Aşkın Bedeli dizisi 8 Nisan 2014 tarihinde yeni bölümü ile televizyondaki yerini alacak. Bölümün özeti önceden okuyanları 8 Nisan bölümü ile alakadar bilgi ve fikir sahibi yapacak. Aşkın Bedeli 146.bölüm özeti çıktığında yazımızın devamında olacak.

Aşkın Bedeli 146 ;

Geçen günkü bölümün devamı niteliğindeki bu bölüm sosyal medyada ve ekranlarda heyecanla bekleniyor. Dizideki karakterler heyecan ve gerilim limitini bu bölümde bir tık daha üst seviyeye taşıyacak. Nil karakteri Poyraz ile ilgili gazetede konuşmuştur. Poyraz'la Nil'in nişan haberini gören Yaman ve Gülnara gazeteyi Sedef'ten saklamaya çalışırlar. Ancak haberi gören Burmalı Asiye, Sedef'i yaralamaktan geri durmayacaktır. Gülsüm, Ferhat'a kendisine bir şans daha vermesi için yalvarsa da, Ferhat kabul etmez. Ancak Ferhat'ın durumu Dicle'ye anlatması kolay olmayacaktır. Dizinin 146.bölümü bu şekilde özetlendi.

8 Nisan Aşkın Bedeli özeti olarak da adlandırılan Aşkın Bedeli 146.bölüm özeti ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Televizyona dair bir çok içeriği Guncelkafa.Com'da "Televizyon" kategorisinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı