Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Haftanın en merak edilen tanıtımlarından olan Kısmetse Olur fragmanı 9 Kasım yeni bölümden kesitler sunacak olan tanıtım olarak literatürde yerini aldı. Yarışmacılar arasında geçen sürprizler, diyaloglar ve olaylar günden güne daha heyecanlı olmaya başlıyor. Bakalım yeni günde neler olacak...

Kismetse-Olur-Yeni

Bölümden tüyolara gelirsek ;

Eve yeni katılan isim karşı tarafın evine kahvaltıya gidecek ve kendini tanıtacak. Elenen isim Ayça Beğen olarak medyaya yansıdı. Eve yeni katılacak olan isimse Gamze olarak biliniyor. Peki Kısmetse Olur Gamze kimdir ? İşte bu soru yeni haftada merak edilen konulardan biri.

Kısmetse Olur 9 Kasım Fragmanı
Programın yayınlanan son fragmanıdır. Yeni tanıtım paylaşıldığında eklenecektir.

Kısmetse Olur 9 Kasım fragmanı haftanın Çarşamba günkü bölümünden parçalar sunacak. Program ekibince derlenip hazırlanacak olan tanıtım fragmanında kişiler arasında geçen diyaloglar ve yaşanan olaylar dikkat çeken unsurlar arasında yerini alacak. Kısmetse Olur 9 Kasım 2016 fragmanı olarak da bilinen Çarşamba günkü bölümün tanıtımı ile akıllarda oluşan pek çok soru işareti ortadan kalkacak.


Kısmetse Olur 10 Kasım 2016 fragmanı programın Perşembe günkü tanıtımını yapacak. Çarşamba günü yaşanan olayların ve diyalogların devamı niteliğinde yayınlanacak olan bölümde heyecan dolu dakikalar seyircileri bekliyor olacak.


Anahtar Aramalar : 9 Kasım Kısmetse Olur, Kısmetse Olur 9 Kasım Fragman, Kısmetse Olur 10 Kasım'da Neler Olacak ?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı