Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Tv8 Survivor 20 Şubat 2017 fragmanı ekranlarda seyirci ile buluştu. Fragmanı izleyenler yine heyecan dolu dakikalara şahit oldu. 20 Şubat 2017 Survivor fragmanında Pazartesi günü neler yaşanacağına dair detaylar verildi. Program ekibince özenle ile hazırlanan tanıtım izleyenlerden beğeni topladı. Survivor Bulut'un Gönüllüler adasında yer almasının ardından ilk defa oynana dokunulmazlık oyunu ve akabinde yaşananlar herkesi kimlerin potadan sağ salim çıkacağı konusunda meraklandırdı.
Survivor-20-Subat

Survivor 20 Şubat Fragmanı

Survivor 23.bölüm tanıtım fragmanı olarak da bilinen 20 Şubat 2017 Survivor fragmanı yeni bölümden tüyolar verecek. Açlıkla beraber Survivor yarışmacılarının her geçen günü daha da zorlaşıyor. Bir gün önce yayın hayatına başlayan Survivor 2017 Tv8 ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Ada hayatına alışmaya çalışan yarışmacılar ada koşulları kadar birbirleriyle de mücadele ediyor. Survivor 23.bölüm fragmanı da Pazartesi günü ekranlarda olacak 20 Şubat 2017 tarihindeki bölümü izleyicilere tanıtıyor. Survivor 20 Şubat fragmanı olarak da bilinen tanıtım yazımızın devamında yer alıyor.

20 Şubat 2017 Survivor'da Neler Olacak ?


20 Şubat 2017 Survivor fragmanı yayınlandığında bu başlık altında yerini aldı. 20 Şubat 2017 tarihindeki yeni bölüm ile ilgili de bilgi alış-verişi için oluşturduğumuz bu konuda aşağıdaki yorum bölümünden görüş ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı