Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Adını Sen Koy 125.Bölüm Özeti 10 Mart Bölümünü Tanıtıyor!

Hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi 125.bölüm özeti ile yeni haftanın ilk günü ekranlarda olacak bölümden tüyolar verdi. Adını Sen Koy 125.bölüm özeti dizide Cuma günü neler olacağına dair bilgileri takipçilere aktardı. Sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen özet geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Adını Sen Koy 125.bölüm özeti aynı zamanda dizinin 10 Mart tanıtımı olarak literatürde yerini aldı.

adini-sen-koy-7mart
Adını Sen Koy


Adını Sen Koy 125.Bölüm

Adını Sen Koy 125.bölümde neler olacak ? 
Alev'in kendine bu kadar yaklaşmasına neden izin verdiğini bir türlü anlayamaz. Zehra açısından Ömer bunu bilerek yapıyordur ve asıl gayesi kendisini kıskandırmaktır. Ömer ile Zehra arasında yaşanan çatışmalar sonucu Zehra mahalleye gitmek ister; zira Fikret ve adamlarının babasına ve kardeşine zarar vermesinden korkmaktadır. Ömer ise Fikret'in ne kadar tehlikeli bir adam odluğunu öğrenmiştir. Fikret'in kendisi ile de meselesi olduğunu düşünen Ömer Zehra'yı mahalleye göndermek istemez.

Zehra ise Ömer'i dinlemeyerek mahalleye gider; ancak Fikret ve adamları tarafından kaçırılmaktan kurtulamaz. Fikret Yener'den çok daha tehlikelidir. Zehra'nın başı bu sefer gerçekten büyük derttedir. Ömer ise Zehra'nın kaçırıldığını öğrenir. Fikret Zehra'nın başına silahı dayar ve o esnada bir silah sesi gelir. Vurulan Fikret karakteridir.

Adını Sen Koy 10 Mart özeti olarak da bilinen dizinin yeni hafta tanıtımı 125.bölümden ip uçları aktaracak. Seyircilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek olan Adını Sen Koy 125.bölüm özeti ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı