Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Kısmetse Olur 4 Mart 2017 fragmanı olarak yeni bölümden tüyolar veren tanıtım haftanın en merak uyandıran konularından biriydi. Kısmetse Olur 374.bölüm merakla bekleniyor. Haftanın finali gelmeden yaşanan pek çok olay var. 4 Mart 2017 Cuma günkü tanıtımını gerçekleştirecek. Oldukça sıcak gelişmelerin yaşanacağı bir program olmasının yanı sıra yarışmacılar ekranları başındaki izleyicileri de heyecanlandıran bir yapım. Kısmetse Olur 4 Mart fragmanı yeni bölümden ip uçları aktaracak. Program ekibi tarafınca önemli sahnelerden hazırlanacak olan tanıtım Cuma günkü bölümün fragmanı olarak literatürde yerini aldı.

kismetse-olur-3-mart

Kısmetse Olur 4 Mart 2017 Özeti - Haftanın Birincileri Kim ?

Kısmetse Olur 4 Mart bölümünde haftanın birincileri de belli olacak. Damat adaylarının ve gelin adaylarının birbirleriyle vakit geçirdiği bölümde ikili diyaloglar dikkat çekecek. Adnan ve Didem'in arasında geçen konuşmalar, Kısmetse Olur Kemal ve Sevgican'nın tavırları bölümde dikkat çeken unsurlardan olacak. Kısmetse Olur 4 Mart 2017'de neler olacak diye merak edenlere yönelik fragman yazımızın devamında yer alacak.

Kısmetse Olur 4 Mart Fragmanı (Kanal D)


Kanal D ekranlarında yayınlanan başarılı programın yeni bölüm tanıtımı Kısmetse Olur 4 Mart 2017 fragmanı televizyonda ve sosyal medyada merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı