Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Kısmetse Olur 3 Mart 2017 fragmanı olarak yeni bölümden tüyolar veren tanıtım haftanın en merak uyandıran konularından biriydi. Kısmetse Olur 373.bölüm merakla bekleniyor. Haftanın finali gelmeden yaşanan pek çok olay var. 3 Mart 2017 Cuma günkü tanıtımını gerçekleştirecek. Oldukça sıcak gelişmelerin yaşanacağı bir program olmasının yanı sıra yarışmacılar ekranları başındaki izleyicileri de heyecanlandıran bir yapım. Kısmetse Olur 3 Mart fragmanı yeni bölümden ip uçları aktaracak. Program ekibi tarafınca önemli sahnelerden hazırlanacak olan tanıtım Cuma günkü bölümün fragmanı olarak literatürde yerini aldı.

kismetse-olur-3-mart

Kısmetse Olur 3 Mart 2017 Özeti - Neler Olacak ?

Kısmetse Olur 3 Mart bölümünde Akın ile Tuğçe'in arasında geçen diyaloglar dikkat çekiyor. Daha öncesinde yaşanan "seni seviyorum" anı ile ilgili problemler devam ediyor mu göreceğiz. Ek olarak yeni bölümde yaşanacak diyaloglar ile ilgili merak edilen çok fazla şey var. Yaşanan bu olaylardan sonra gelişmeler ve bölüme dair tüyolar izleyicilere Kısmetse Olur 3 Mart fragmanı aracılığı ile aktarılacak.

Kısmetse Olur 3 Mart Fragmanı (Kanal D)


Kanal D ekranlarında yayınlanan başarılı programın yeni bölüm tanıtımı Kısmetse Olur 3 Mart 2017 fragmanı televizyonda ve sosyal medyada merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı