Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Survivor 5 Mart 2017 fragmanı programın yeni haftadaki son bölümünü tanıtacak. Tv8 kanalının reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 5 Mart 2017 fragmanı ile yeni bölümden tüyolar veriyor. Survivor 5 Mart fragmanı Pazar günkü bölümü tanıtan ve yarışmada neler olacağı hakkında bilgi veren bir tanıtım filmi olarak beğeni topluyor. Ünlüler ve Gönüllüler Takımları arasındaki rekabet kıyasıya devam ediyor. 5 Mart 2017 Survivor fragmanında heyecan dolu bir oyunun bizleri beklediği görünüyor.

Survivor-5-Mart

5 Mart Survivor Fragmanı

Survivor 33.bölümde neler olacak diye merak edenlere yönelik programın 33.bölüm tanıtım videosu olarak paylaşılan aynı zamanda Survivor 5 Mart 2017 fragmanı olarak da bilinen tanıtım filmi yazımızın devamında yerini aldı. 05.03.2017 Survivor fragmanı izleyenlerden tam not almaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sunumu ve yarışmacıların azmi fragmanda dikkat çekiyor.

Survivor 5 Mart 2017 Fragmanı (33.Bölüm)


Survivor 5 Mart 2017 fragmanı ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden "Anonim" kullanıcı adını seçerek yazabilirsiniz.

Survivor Tv8 kanalında saat 20.00'da başlayacak.

1 yorum:

  1. Acun bey allahin aşkına serhat sedat nihat sema hepsi anlaşmışlar ademin üstüne geliyorlar ve hakaret edici konuşuyorlar ama ikaz etmiyorsunuz gerçekten bir insan üstüne bu kadar gelinmez lütfen bunları da görün 🤔

    YanıtlaSil

Alt Kısım Reklam Alanı