Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Vatanım Sensin 19.bölüm tanıtım videosu merakla bekleniyor. Kanal D'nin sevilen ve reytingi yüksek olan dizisi Vatanım Sensin 19.Bölümünün fragmanı ile izleyenleri ekranlara bağladı. Vatanım Sensin 19.Bölüm fragmanı 16 Mart 2017 Perşembe günü yayınlanacak olan bölümden kesitler verecek. İlk bölümünden şimdiye kadar olan tanıtımları oldukça etkileyici ve kreatif tanıtım fragmanları yayınlayan ve daha ilk bölümü bile yayınlanmadan kendi izleyici kitlesini oluşturan dizi hem senaryosu hemde oyuncu kadrosu ile gönüllerde taht kuran bir yapım olarak ön plana çıkıyor. Epik ve etkileyici bir kurgusu olan projenin başrol oyuncusu olarak tercih edilen isim ise Halit ERGENÇ ve Bergüzer KOREL'in birlikte yer aldığı ikinci televizyon dizisi olan "Vatanım Sensin" bu hafta yeni bölümü ile izleyenlerin beğenisini topladı.

vatanim-sensin-19-bolum

Vatanım Sensin 16 Mart Fragmanı (19.Bölüm)

Vatanım Sensin dizisi izleyenlerin de gördüğü üzere Osmanlı İmparatorluğunun son dönemlerini konu edinmiş bir yapım. 16 Mart 2017 Perşembe günü de Vatanım Sensin 19.Bölüm tanıtım fragmanı hayranlarına yeni bölümü tanıtacak. Geçtiğimiz haftanın devamı niteliğinde olan bölümün fragmanı dizi ekibince özen ve itina gösterilerek hazırlandı. Yeni bölümden sahneler kullanılarak derlenen ve hazırlanan Vatanım Sensin 19.Bölüm fragmanı yakın zamanda izleyicinin beğenisini toplayacak.

Vatanım Sensin 19.Bölüm Fragmanı 16 MartVatanım Sensin 19.Bölüm fragmanı dizinin 16 Mart 2017 bölümünü olarak merakla bekleniyor. Dizinin 19.bölüm fragmanı da bu bölümün devamında yayınlanacak kısımdan kesitler, tüyolar ve ipuçları sunacak. Vatanım Sensin 19.bölümde neler olacak diye merak edenlerin akıllarındaki soru işaretlerini giderecek olan özet niteliğindeki fragman heyecan ve adrenalin dolu. Vatanım Sensin 19.bölüm fragmanı 2 Mart 2017'dek bölümü tanıtacak. Vatanım Sensin 19.Bölüm ile ilgili bu başlık altında fikrinizi belirtebilirsiniz.

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümü 16.03.2017 Perşembe günü saat 20.00'da Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı