Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Hafta içi her gün yayınlanan bir dizi olarak karşımıza çıkan Aşkın Bedeli 10 Mart 2014 Pazartesi günü 125.bölümü ile ekranlarda olacak. Aşkın Bedeli 125.bölümü özet ile seyircilere tanıtacak. İlk bölümünden itibaren karakterleri ve senaryosu ile beğeni toplayan dizi yeni bölüm özeti ile seyircilere bölüme dair tüyolar verecek. Mart ayındaki ilk bölüm olarak literatürde yerini alan Aşkın Bedeli 125.bölüm yine heyecan dolu sahnelerle izleyenleri bir sonraki bölüm için meraklandıracak. Aşkın Bedeli 125.bölüm özeti dizi ekibi tarafından derlenip hazırlandığında yazımızın devamında yerini alacak.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 125.Bölüm Özeti

Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden biri olarak izleyicilere bölüm özetleri ile tüyolar veren Aşkın Bedeli dizisi 10 Mart 2014 tarihinde yeni bölümü ile televizyondaki yerini alacak. Bölümün özeti önceden okuyanları 10 Mart bölümü ile alakadar bilgi ve fikir sahibi yapacak. Aşkın Bedeli 125.bölüm özeti çıktığında yazımızın devamında olacak.

Aşkın Bedeli 125 ;

Yine karakterler arasındaki konuşmalar ve diyaloglar dikkat çeken unsurlardan biri olacak.

Sedef’in kendisini vurması sonucu kinlenen Burmalı Asiye, onu pavyona götürmeye karar verir. Nil ise duygularını Poyraz’a açmış, onun kararsız olduğunu görünce daha sabırlı davranmaya karar vermiştir. Selen ise Poyraz’ı giderek Nil’e kaptırdığını düşünmektedir.
Kaza yerinden kaçan Cem’in imdadına dedesi yetişir. Olayı örtbas edecektir.
Dicle ise Haşmet belasından kurtulmak için en kötü çözümü bulur: Burmalı’ya gider ve Ferhat’tan habersiz Pavyonda çalışmaya karar verir.

10 Mart Aşkın Bedeli özeti olarak da adlandırılan Aşkın Bedeli 125.bölüm özeti ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Televizyona dair bir çok içeriği Guncelkafa.Com'da "Televizyon" kategorisinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı