Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Hafta içi her gün yayınlanan bir dizi olarak karşımıza çıkan Aşkın Bedeli 31 Mart 2014 Pazartesi günü 140.bölümü ile ekranlarda olacak. Aşkın Bedeli 140.bölümü özet ile seyircilere tanıtacak. İlk bölümünden itibaren karakterleri ve senaryosu ile beğeni toplayan dizi yeni bölüm özeti ile seyircilere bölüme dair tüyolar verecek. Mart ayındaki ilk bölüm olarak literatürde yerini alan Aşkın Bedeli 140.bölüm yine heyecan dolu sahnelerle izleyenleri bir sonraki bölüm için meraklandıracak. Aşkın Bedeli 140.bölüm özeti dizi ekibi tarafından derlenip hazırlandığında yazımızın devamında yerini alacak.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 140.Bölüm Özeti

Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden biri olarak izleyicilere bölüm özetleri ile tüyolar veren Aşkın Bedeli dizisi 31 Mart 2014 tarihinde yeni bölümü ile televizyondaki yerini alacak. Bölümün özeti önceden okuyanları 31 Mart bölümü ile alakadar bilgi ve fikir sahibi yapacak. Aşkın Bedeli 140.bölüm özeti çıktığında yazımızın devamında olacak.

Aşkın Bedeli 140 ;

Yine karakterler arasındaki konuşmalar ve diyaloglar dikkat çeken unsurlardan biri olacak.

İntihar eden Gülsüm'ün durumu kritiktir. Kendini suçlayan Ferhat ise oldukça kötü durumda, Dicle ise ne yapacağını bilememektedir. Havva'nın işten çıkarıldığını öğrenen Betül ona yardım etmeye çalışır. Gülnara'ya kötü bir tuzak kuran Burmalı Asiye amacına ulaşacak gibi görünmektedir. Bakalım Sedef Gülnara'yı kurtarabilecek midir ? Poyraz'ın aklında Sedef olsa da, Nil'le evlenmeye karar verir ve yüzük almaya kuyumcuya gider. Poyraz'ın peşine düşen Yaman ona ulaşabilecek midir? Cem yaptığı hataların farkına varmaya başlamış ve Özge ile arasını düzeltmeye çalışmaktadır. Ender ve Veda'ya her şeyi anlatmaya karar veren Cem bunu yapabilecek midir ?

31 Mart Aşkın Bedeli özeti olarak da adlandırılan Aşkın Bedeli 140.bölüm özeti ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Televizyona dair bir çok içeriği Guncelkafa.Com'da "Televizyon" kategorisinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı