Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Günlük bir proje olan Aşkın Bedeli yeni bölümleri ile yayın hayatını sürdürüyor. Aşkın Bedeli 147.bölüm özeti ile Çarşamba günü yayınlanacak kısmı seyircilere tanıtacak. Her bölümü heyecan dolu ve merakla beklenen Aşkın Bedeli yeni günde 147.bölüm özeti ile sosyal medyada ve çeşitli platformlarda yerini alacak ve bölümden tüyolar aktaracak. Gerek senaryosu gerekse karakterleri ile ekranlara renk katan başarılı dizi hafta içi her gün yayınlanmasına rağmen reyting sıralamalarında öne çıkan projelerden biri. Aşkın Bedeli 9 Nisan özeti olarak da adlandırabileceğimiz yeni bölüm tanıtımı çıktığında bu başlık altındaki yerini alacak.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 147.Bölüm Özeti

Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden biri olarak izleyicilere bölüm özetleri ile tüyolar veren Aşkın Bedeli dizisi 9 Nisan 2014 tarihinde yeni bölümü ile televizyondaki yerini alacak. Bölümün özeti önceden okuyanları 9 Nisan bölümü ile alakadar bilgi ve fikir sahibi yapacak. Aşkın Bedeli 147.bölüm özeti çıktığında yazımızın devamında olacak.

Aşkın Bedeli 147 ;

Geçen günkü bölümün devamı niteliğindeki bu bölüm sosyal medyada ve ekranlarda heyecanla bekleniyor. Dizideki karakterler heyecan ve gerilim limitini bu bölümde bir tık daha üst seviyeye taşıyacak. Nil, Poyraz'la arasını düzeltmek için Uğur'a ilgi göstermeye başlar. Poyraz'ın kalbini yumuşatmaya başaran Nil, arkadaşına Uğur'u evden göndermek istediğini anlatır. Poyraz Nil'in gerçek planını öğrenmek üzeredir.

Taner'in Gülnara'ya olan ilgisini kıskanıp sert bir çıkış yapan Yaman, çiçekleri kendisinin gönderdiğini sonunda itiraf eder. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Gülnara, durumu ona açıklayamaz. Sedef ise ikiliye yardım etmeye çalışmaktadır.

Betül, Veda ve Ender'e ayrılması için iki gün süre vermiştir. Aksi takdirde Cem hapse girecektir. Ne yapacağını şaşıran Ender ve Veda için çıkar yol görünmemektedir. Ferhat ve Dicle'nin aşkını gözleriyle gören Gülsüm, her şeyi bırakıp gitme düşüncesine yaklaşmıştır. Ferhat ve Dicle için mutlu günler yaklaşmıştır.


9 Nisan Aşkın Bedeli özeti olarak da adlandırılan Aşkın Bedeli 147.bölüm özeti ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Televizyona dair bir çok içeriği Guncelkafa.Com'da "Televizyon" kategorisinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı