Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Günlük bir proje olan Aşkın Bedeli yeni bölümleri ile yayın hayatını sürdürüyor. Aşkın Bedeli 150.bölüm özeti ile Pazartesi günü yayınlanacak kısmı seyircilere tanıtacak. Her bölümü heyecan dolu ve merakla beklenen Aşkın Bedeli yeni günde 150.bölüm özeti ile sosyal medyada ve çeşitli platformlarda yerini alacak ve bölümden tüyolar aktaracak. Gerek senaryosu gerekse karakterleri ile ekranlara renk katan başarılı dizi hafta içi her gün yayınlanmasına rağmen reyting sıralamalarında öne çıkan projelerden biri. Aşkın Bedeli 14 Nisan özeti olarak da adlandırabileceğimiz yeni bölüm tanıtımı çıktığında bu başlık altındaki yerini alacak.

Askin Bedeli

Aşkın Bedeli 150.Bölüm Özeti

Televizyon ekranlarının sevilen dizilerinden biri olarak izleyicilere bölüm özetleri ile tüyolar veren Aşkın Bedeli dizisi 14 Nisan 2014 tarihinde yeni bölümü ile televizyondaki yerini alacak. Bölümün özeti önceden okuyanları 14 Nisan bölümü ile alakadar bilgi ve fikir sahibi yapacak. Aşkın Bedeli 150.bölüm özeti çıktığında yazımızın devamında olacak.

Aşkın Bedeli 150;

Aşkın Bedeli dizisinin geçen haftaki son bölümünde Poyraz Cem'in kaza olayını çözmeye çabalamaktadır. Bu konuda Mümtaz'la ağır bir kavga etmekten çekinmeyen Poyraz, Betül'ü de eve çağırır. Betül'ü davadan vazgeçirmeye çalışsalar da başarılı olamazlar. Ender ve Veda'nın ayrılmak dışında seçenekleri kalmamış gibidir. Yaman'la Gülnara'nın arasını düzeltmeye çalışan Sedef, Selen'in ve annesinin Adapazarı'na döndüğünü öğrenir. Sedef için kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gülnara'nın önereceği plan Sedef'in bütün sorunlarını çözebilecek gibi görünmektedir.

Diğer taraftan Nil Sedef'le alakalı bir ipucunun peşindedir. Nil'in foyası ortaya çıkmak üzeredir. Bakalım Poyraz Nil'in gerçek yüzünü görebilecek midir ? Dicle, kendisi ile evlenmek isteyen Ferhat'tan çok önemli bir gerçeği saklamaktadır. Dicle'nin Ferhat'tan gizlediği bu büyük sır nedir?

14 Nisan Aşkın Bedeli özeti olarak da adlandırılan Aşkın Bedeli 150.bölüm özeti ile ilgili edindiğiniz bilgi ve tüyoları yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Televizyona dair bir çok içeriği Guncelkafa.Com'da "Televizyon" kategorisinde bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı