Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Pazartesi günü ekranlara gelecek olan Beni Affet 540.bölüm dizinin özeti ile tanıtıldı. 14 Nisan 2014 tarihindeki bölümün tanıtımı da diğer bölümler gibi özet ile yapılmakta. Sosyal medya ve ekranlarda merak edilen dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanacak olan en heyecanlı bölümlerden biri olacak. Beni Affet 540.bölüm özeti akıllarda oluşan pek çok suale de yanıt olacak. Dizinin fragmanı yayınlanmadığından dolayı Beni Affet 14 Nisan özeti olarak da bilinen tanıtım paylaşıldığında yazımızın devamındaki yerini alacak.

Beni-Affet

Beni Affet 540.Bölüm Özeti

Beni Affet 540.bölümde olacakları seyirciye betimleyecek olan özet yakın zamanda paylaşılacak. Dizi ekibi tarafından yeni bölümlerden derlenip hazırlanan özet sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen konulardan biri. Beni Affet dizisinin fragmanları yayınlanmadığından dolayı özetler ile tanıtımı yapılmaya devam ediliyor. Beni Affet 540.bölüm özeti de yeni haftada Pazartesi günkü bölümü seyircilere tanıtacak özet olarak literatürdeki yerini alıyor.

Beni Affet Özet

Beni Affet 540.bölümde Şahin'in geri gelmeyeceğinden şüphe eden Kemal, bu düşüncesini karısıyla paylaşır. Bahar ile Kader, kocasının dönmesini bekleyerek yıl dönümü heyecanı yaşayan Sevgi'yi oyalamaya çalışırken, Cesur ve İnci ise Şahin ile Şebnem'in arkasından araştırmaya girişir. Kendini Sait'in karşısında bulan Leyla'nın Sait'e söylemek zorunda kalacağı bahane nedir ? Eylül'ün bebeği için DNA testi yaptırdığını öğrenen Cüneyt, sonucu Eylül'den önce öğrenmek ister. Cüneyt için artık Eylül'den boşanmanın yolu açılacak mıdır? Boş durmayan Eylül ise Zühre'yi oğluna karşı dolduruşa getirir. Ancak Zühre Cüneyt'ten duyduklarıyla şaşkına döner.

Dizinin yeni bölüm özeti çıktığında bu başlık altındaki yerini alacaktır. O zamana kadar Beni Affet 540.bölüm özeti ile ilgili veya bölüme dair edindiğiniz bilgileri yorum kısmından bizlere yazabilir bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı