Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Beni Affet 13 Mart özeti Yayınlandı. Beni Affet 728.bölüm özeti olarak da adlandırılan tanıtım okuyanlardan beğeni topladı.

Televizyonun en bilindik ve en popüler projelerinden biri olarak göze çarpan Beni Affet dizisi yeni haftanın son gününde 728.bölümü ile ekranlarda olacak. Beni Affet seyircisinin merakla beklediği dizinin yeni bölümü Cuma günü yayınlanacak. Geçen bölümün devamı niteliğinde olan yeni bölüme dair tüyolar ve bilgiler özet ile merak edenlere sunuldu. Beni Affet 728.bölüm özeti yine pek çok soru işaretini ortadan kaldırdı. 13 Mart Beni Affet özeti olarak da bilinen özet tanıtım amaçlı dizi hayranları ile paylaşıldı.


BeniAffet-728

Beni Affet 728.Bölümde Neler Olacak ?

Kemal gerdanlığın hırsızını bulmak isteyerek Tunç'la beraber araştırmaya koyulur. Hırsızlığı yapanın Aykut olduğunu öğrenen Kemal şaşkınlık içerisindedir. Bahar ise her şeyin ortaya çıkmasından endişelidir. Leyla ile Umut'u ayırmak için Kader'i kullanan Sait, artık bu oyunu bitirmek ister.

Cüneyt karısını geri kazanmak için çabalar. Kirli ellerini Feride ve Cüneyt'in üzerinden çekmeyen Nalan, Furkan aracılığıyla Cüneyt'in Melis'le ilişkisi olduğu yalanını ortaya atar. Furkan bunu Feride'ye kanıtlamak ister. Ancak Cüneyt ve Melis'i beraber görecek olan kişi Eylül'dür.
Hepsi ve daha fazlası Beni Affet 728.bölümde...

Beni Affet 728.bölüm özeti dizinin 13 Mart 2014 Cuma günü yayınlanacak bölümü olarak literatürdeki yerini aldı. Çekimleri tamamlanan dizi yeni bölümleri için gün sayıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı