Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Adını Sen Koy 123.Bölüm Özeti Yayınlandı !

Hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi 123.bölüm özeti ile yeni haftanın ilk günü ekranlarda olacak bölümden tüyolar verdi. Adını Sen Koy 123.bölüm özeti dizide Çarşamba günü neler olacağına dair bilgileri takipçilere aktardı. Sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen özet geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Adını Sen Koy 123.bölüm özeti aynı zamanda dizinin 8 Mart tanıtımı olarak literatürde yerini aldı.

adini-sen-koy-7mart
Adını Sen Koy


Adını Sen Koy 123.Bölüm

Adını Sen Koy 123.bölümde neler olacak ?


Zehra ve Ömer arasında ki gerginlik artarak devam eder. Zehra bir türlü Ömer'in kendine neden bu kadar soğuk davrandığını anlayamamaktadır; ancak Zehra'nın da aklından Ömer'in kendisine sarıldığı ve yaklaştıkları an çıkmamaktadır. Zehra'da o duygusal atmosferden çok etkilenmiştir. Ömer için ise bu hayatta aşk diye bir şey yoktur. Aşık olmak üzülmeyi kabul etmek demektir; ve şuan üzülmeye hiç niyeti yoktur. Bu nedenle Zehra'yı kendinden uzak tutmalıdır. Fikret'in adamları Salim'in atölyesine gelir ve Salim'e zarar verirler. Koray'ın da işin içine girmesi ile işer karışır ve Koray Fikret'in adamları tarafından vurulur. Salim ve Yasemin'in gözü önünde vurulan Koray Yasemin'in kollarında ölüme koşmaktadır. Sonunda Fiket oğluna bunu da yapmıştır. Koray ambulans ile hemen hastahaneye kaldırılır. Koray yoğun bakıma alınır.

Adını Sen Koy 8 Mart özeti olarak da bilinen dizinin yeni hafta tanıtımı 123.bölümden ip uçları aktaracak. Seyircilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek olan Adını Sen Koy 123.bölüm özeti ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı