Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Adını Sen Koy 138.Bölüm Özeti (29 Mart Tüyoları)

Hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi 138.bölüm özeti ile yeni haftanın üçüncü günü ekranlarda olacak bölümden tüyolar verdi. Adını Sen Koy 138.bölüm özeti dizide Çarşamba günü neler olacağına dair bilgileri takipçilere aktardı. Sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen özet geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Adını Sen Koy 138.bölüm özeti aynı zamanda dizinin 29 Mart tanıtımı olarak literatürde yerini aldı.

adini-sen-koy-29mart
Adını Sen Koy


Adını Sen Koy 138.Bölüm

Adını Sen Koy 138.bölümde neler olacak ?
Cevriye hala alevin entrikaları sonucu Kayseri'ye döner.Evine istemeye istemeye girer valizi açar eşyalarını yerleştirecektir. Eşyaları arasına özenle yerleştirilmiş bir kutu üstünde de bir not görür.Canım halama... notta bu yazılıdır. Heyecanla kutuyu acar ve gözleri dolar.Sevgili Ayşe'si yapmış yapacağını halasını orada da unutmamıştır...

Adını Sen Koy 29 Mart özeti olarak da bilinen dizinin yeni hafta tanıtımı 138.bölümden ip uçları aktaracak. Seyircilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek olan Adını Sen Koy 138.bölüm özeti ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Adını Sen Koy 138.Bölüm Fragmanı 29 Mart 2017 (TRT)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı