Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Adını Sen Koy 131.Bölüm Özeti (20 Mart Tüyoları)

Hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi 131.bölüm özeti ile yeni haftanın ilk günü ekranlarda olacak bölümden tüyolar verdi. Adını Sen Koy 131.bölüm özeti dizide Perşembe günü neler olacağına dair bilgileri takipçilere aktardı. Sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen özet geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Adını Sen Koy 131.bölüm özeti aynı zamanda dizinin 20 Mart tanıtımı olarak literatürde yerini aldı.

adini-sen-koy-20mart
Adını Sen Koy


Adını Sen Koy 131.Bölüm

Adını Sen Koy 131.bölümde neler olacak ? 
Mert daha fazla Zehra'ya kendini kaptırmadan Zehra'nın çok sevdiği arkadaşı Ömer'in karısı olduğunu görür ve önce bir şok yaşasa da sonrasında oldukça da üzülür. Yıllar sonra ilk defa bir kızdan hoşlanmıştır o da yakın arkadaşının eşi çıkmıştır. Mert Ömer'in çok şanslı olduğunu düşünür. Mert duygularını içine gömer ve durumu kimseye belli etmez; ancak Mert'in hislerini bir anda unutması kolay olmayacaktı.

Ömer ise yıllar sonra tekrar evine gelecek Merti en iyi şekilde ağırlamak derdindedir. Zehra da Ömer'in gelecek misafiri için konakta hazırlık yapar. Tam misafir gelecekken gelen bir telefon tüm planları alt üst eder. Yasemin'in evlilik meselesini öğrenen Zehra duramaz ve mahalleye gitmek ister. Ömer ise Mert'in kendisi için çok değerli olduğunu ve eşini görmek isteyeceğini söyler ayrıca da Mert'e söz vermişlerdir.

Adını Sen Koy 20 Mart özeti olarak da bilinen dizinin yeni hafta tanıtımı 131.bölümden ip uçları aktaracak. Seyircilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek olan Adını Sen Koy 131.bölüm özeti ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı