Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Adını Sen Koy 133.Bölüm Özeti (22 Mart Tüyoları)

Hafta içi her gün yayınlanan Adını Sen Koy dizisi 133.bölüm özeti ile yeni haftanın ilk günü ekranlarda olacak bölümden tüyolar verdi. Adını Sen Koy 133.bölüm özeti dizide Çarşamba günü neler olacağına dair bilgileri takipçilere aktardı. Sosyal medyada ve ekranlarda merak edilen özet geçtiğimiz günlerde izleyicilerle paylaşıldı. Adını Sen Koy 133.bölüm özeti aynı zamanda dizinin 22 Mart tanıtımı olarak literatürde yerini aldı.

adini-sen-koy-22mart
Adını Sen Koy


Adını Sen Koy 133.Bölüm

Adını Sen Koy 133.bölümde neler olacak ? 
Bankada Yener'in kendisine gönderdiği parayı gören Zehra bir hışımla Yener'in emlak dükkanına girer. Emlak dükkanından çıkan Zehra Yener'in hala peşini bırakmamasına çok sinirlenir ve ağlamaya başlar. Zehra'nın ağladığını gören Ömer Zehra'nın Yener için ağladığını düşünür ve kıskançlık krizlerine girer. Ömer artık Zehra'ya kaşı daha da tavırlıdır.

Kıskançlığı yüzünden Zehra'ya daha soğuk ve mesafeli davranan Ömer Zehra ile konuşmayı bile keser.  Zehra ise Ömer'in kendisine tepkili olduğunu fark etmiştir ancak hale nedenini anlamamıştır. Evlilik belgesi meselesinde Ömer'i anlamaya çalışan Zehra Ömer'e karşı daha yumuşaktır ve onu anlamaya çalışır. Zehra Ömer'in kendisini kıskandığının farkındadır; bu durum pek hoşuna gitmese de güzel bir  duygudur.

Adını Sen Koy 22 Mart özeti olarak da bilinen dizinin yeni hafta tanıtımı 133.bölümden ip uçları aktaracak. Seyircilerin aklındaki soru işaretlerini giderecek olan Adını Sen Koy 133.bölüm özeti ile ilgili eklemek istedikleriniz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı