Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Beni Affet 7 Mart özeti dizinin yeni haftadaki ilk bölümünden tüyolar ve ipuçları verecek. Beni Affet 1134.bölüm fragmanı yayınlanmadığı için dizinin tanıtımları özetler ile yapılıyor. Beni Affet 7 Mart 2017 özeti de 1134.bölümün özetine karşılık geliyor. İlk bölümünden itibaren gerek oyuncuları gerekse senaryosu ile kendine ait bir seyirci kitlesi oluşturan ve senelerdir ekranlara gelen Beni Affet yeni bölümü ile 7 Mart 2017 Salı günü Star TV ekranlarında olacak.


Beni Affet 7 Mart

Beni Affet 7 Mart 2017 Özeti - Neler Olacak ?

Beni Affet'te heyecan bitmek bilmiyor. Dizinin yeni bölümünde karakterler arasında geçen diyaloglar oldukça dikkat çekici. Merak edenler ve okumak isteyenler için adeta gözlerde canlanan Beni Affet 7 Mart özeti yazımızın devamında bulunuyor.

Beni Affet 7 Mart 2017 Neler Olacak ? (1134.Bölüm Özeti)

Sevgi çocuklarının başında bir buçuk senedir yoktur. Sevgi'nin cezasının netleşmesi en çok da Umut'un zoruna gider. Şahin için de artık ailesi bitmiştir. Çocukları onu dışlar ve eve alınmaz.Hatta Umut hırsına yenik düşer ve Şahin'in evde ki eşyalarını bile sokağa atar.  Şahin ise gerçekten hastadır ve kendini Bahar'ın eski evin zor atar. Ancak Ajda'nın Şahin'i yalnız bırakmaya niyeti yoktur. Babalarının Ajda ile yanı başlarındaki evde olduklarını öğrenen Bahar, Umut ve Kader'in tepkisi ise oldukça büyük olacaktır.

Yaman ise Cüneyt'in bu tehditlerine boyun eğmemesi konusunda Feride'ye deste çıkar ve Güneş'in velayeti  alması konusundan elinden geleceğini yapacağın söyler. Bu açık tehdittir Cüneyt için ve Cüneyt ile aralarında gerginlik çıkar. Feride daha fazla karmaşa çıkmaması için hiçbir şeyden haberi olmayan Melis'e Cüneyt'ten ayrılması konusunda ikna etmeye çalışır. Melis ise her ne olursa olsun Cüneyt'in olmayı kafaya koymuştur. Elmas ise Melis'in birlikte olduğu kişinin Cüneyt olduğunu öğrendiği için Kozanlar'a hesap sormaya gider.

07.03.2017 Beni Affet Tüyoları

Beni Affet 7 Mart tüyoları ile ilgili çok fazla detaya inmeden söyleyebileceğimiz Sevgi'nin durumu ve Şahin'in ailesi ile arasında geçen olaylar dikkat çekecek. Cüneyt hala Yaman karakterini tehdit etmektedir bakalım bu işin sonu nereye gidecektir...

Sizlerde Beni Affet 1134.bölüme dair edindiğiniz ip uçlarını aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Beni Affet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı