Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Beni Affet 16 Mart özeti dizinin yeni haftadaki ilk bölümünden tüyolar ve ipuçları verecek. Beni Affet 1141.bölüm fragmanı yayınlanmadığı için dizinin tanıtımları özetler ile yapılıyor. Beni Affet 16 Mart 2017 özeti de 1141.bölümün özetine karşılık geliyor. İlk bölümünden itibaren gerek oyuncuları gerekse senaryosu ile kendine ait bir seyirci kitlesi oluşturan ve senelerdir ekranlara gelen Beni Affet yeni bölümü ile 16 Mart 2017 Perşembe günü Star TV ekranlarında olacak.

Beni Affet 16 Mart

Beni Affet 16 Mart 2017 Özeti - Neler Olacak ?

Beni Affet'te heyecan bitmek bilmiyor. Dizinin yeni bölümünde karakterler arasında geçen diyaloglar oldukça dikkat çekici. Merak edenler ve okumak isteyenler için adeta gözlerde canlanan Beni Affet 16 Mart özeti yazımızın devamında bulunuyor.

Beni Affet 16 Mart 2017 Neler Olacak ? (1141.Bölüm Özeti)

Sevgi'nin gerçekleri öğrenme vakti gelmiştir. Şahin her ne kadar yıllar önce sattığı üçüncü çocuğun kim olduğunu söylemesi için Ajda'ya katlansa da yüzleşmeye gelen Sevgi gerçekleri öğrenir. Ajda ve Şahin'in karşısına dikilen Sevgi oğlunu yaşadığını öğrenir. Sevgi'nin gerçekleri öğrenmesi ile Kayacan ailesi karışır.

Bahar ailesi ile ilgilenirken yıllar önce doğan ve maddi imkansızlıklardan dolayı satılan bir kardeşi olduğunu öğrenir ve yıkılır. Bahar'ın tek amacı yaşadığını öğrendiği bu kardeşini bulmaktır. Onur ise Bahar'ı kıskandırayım benimle ilgilensin derken ortalık karışır. Harika'yı bir kere yanına alan Onur ondan bir türlü kurtulamaz. Bahar'ın ise Onur'a vereceği bir cevap ve bir karşılık vardır. Bahar da eski arkadaşını yanına alınca iki aşık hiç olmadık bir savaşın içine girer. Bu savaş ikisine de zarar verecektir.

16.03.2017 Beni Affet Tüyoları

Beni Affet 16 Mart fragmanı yerine özetlerle ve tüyolarla tanıtım yapılıyor. Günlük bir dizi olduğundan ötürü yukarıda yeni bölüme dair tüyoları verdik. Beni Affet 16 Mart bölümüne dair edindiğiniz bilgi ve tüyolar bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sizlerde Beni Affet 1141.bölüme dair edindiğiniz ip uçlarını aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Beni Affet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı