Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Beni Affet 9 Mart özeti dizinin yeni haftadaki ilk bölümünden tüyolar ve ipuçları verecek. Beni Affet 1136.bölüm fragmanı yayınlanmadığı için dizinin tanıtımları özetler ile yapılıyor. Beni Affet 9 Mart 2017 özeti de 1136.bölümün özetine karşılık geliyor. İlk bölümünden itibaren gerek oyuncuları gerekse senaryosu ile kendine ait bir seyirci kitlesi oluşturan ve senelerdir ekranlara gelen Beni Affet yeni bölümü ile 9 Mart 2017 Perşembe günü Star TV ekranlarında olacak.


Beni Affet 9 Mart

Beni Affet 9 Mart 2017 Özeti - Neler Olacak ?

Beni Affet'te heyecan bitmek bilmiyor. Dizinin yeni bölümünde karakterler arasında geçen diyaloglar oldukça dikkat çekici. Merak edenler ve okumak isteyenler için adeta gözlerde canlanan Beni Affet 9 Mart özeti yazımızın devamında bulunuyor.

Beni Affet 9 Mart 2017 Neler Olacak ? (1136.Bölüm Özeti)

Feride'nin kızını Cüneyt'e bırakacak hali yoktur; bu işi kolay yoldan çözmek Melis'i ikna edip Cüneyt'ten soğutmaktır. Feride bu konuda kararlıdır; ancak Feride bu zorlu yolda sadece Melis'le değil Yaman'la da mücadele etmek zorundadır. Her şeyin alt üst olacağı bu macera Feride ve Yaman'ın daha kendi duygularını yaşayamadan bir karmaşanın ortasında bulması ile sonuçlanacaktır.

Mahir ise şan eseri Ajda ile karşılaşacak ve karısı Kader'e yaptığı hatayı düzeltmenin tek yolunun Ajda'dan geçtiğini fark edecektir. Ajda'yı takip eden Mahir Kader'e Ajda ile ilgili çok özel bilgiler veecek ve Kader'e yaptığı bu iyilik ile yaranacaktır Kader bu zor zamanlarında annesi için çalışan Mahir'e biraz olsun ısınacaktır.

Sıla Murat'ını yaptığı doğal karşımlar ile iyileştirir ama Murat yine odunluk yapmaya devam eder. Osman kozanın çektiği videoyu izleyen Murat Sıla'nın tam bir eş olduğunu ve kendisi için neler yaptığını görünce çok etkilenir ve Sıla'ya karşı ilk defa sıcak bir konuşmada bulunur. Bu arada Sıla Murat'ı iyi etmek için, otlardan yaptığı karışımı kullanmaya karar verir. Bu karışımı bir televizyon programına gönderen Sıla'ya gelen yanıt, Kozanların bunca olay ortasında televizyona çıkmasıyla sonuçlanacaktır.

09.03.2017 Beni Affet Tüyoları

Beni Affet 9 Mart bölümüne dair edindiğiniz bilgi ve tüyolar bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sizlerde Beni Affet 1136.bölüme dair edindiğiniz ip uçlarını aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Beni Affet dizisi hafta içi her gün yeni bölümleri ile yayın hayatına devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı