Medya Konuları

Medya Konuları

Üst Kısım Reklam Alanı

Survivor 7 Mart 2017 fragmanı programın yeni haftadaki son bölümünü tanıtacak. Tv8 kanalının reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 7 Mart 2017 fragmanı ile yeni bölümden tüyolar veriyor. Survivor 7 Mart fragmanı Salı günkü bölümü tanıtan ve yarışmada neler olacağı hakkında bilgi veren bir tanıtım filmi olarak beğeni topluyor. Ünlüler ve Gönüllüler Takımları arasındaki rekabet kıyasıya devam ediyor. 7 Mart 2017 Survivor fragmanında heyecan dolu bir oyunun bizleri beklediği görünüyor.

Survivor-7-Mart

7 Mart Survivor Fragmanı

Survivor 35.bölümde neler olacak diye merak edenlere yönelik programın 35.bölüm tanıtım videosu olarak paylaşılan aynı zamanda Survivor 7 Mart 2017 fragmanı olarak da bilinen tanıtım filmi yazımızın devamında yerini aldı. 07.03.2017 Survivor fragmanı izleyenlerden tam not almaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sunumu ve yarışmacıların azmi fragmanda dikkat çekiyor. Acunn ile Tv8 kanalının en çok izlenen yapımlarından biri olan Survivor en son fragmanları ile "Survivor" kategorimizde yer alıyor.

Survivor 7 Mart 2017 Fragmanı (35.Bölüm)


Survivor 7 Mart 2017 fragmanı ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden "Anonim" kullanıcı adını seçerek yazabilirsiniz. Programdan hemen sonra Tv8 yayın akışında "Survivor Ekstra" programı yer alıyor.

Survivor Tv8 kanalında saat 20.00'da başlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Alt Kısım Reklam Alanı